מחשבה בתנועה עוסקת בחינוך גופני לגיל הרך ומותאמת לת"ל של משרד החינוך בדגש בתחומים שונים: תחום המוטורי-פיתוח תנועה טבעית, טיפוח התפתחות מוטורית תקינה,פיתוח יציבה נכונה,פיתוח שרירים שמירה על גמישות המפרקים ועוד.. בתחום הקוגניטיבי-הכרת איברי גוף,הכרת הצדדים,לימוד תפיסת הצורה, לימוד מושגים בסיסיים, פתרון בעיות, ציות להוראות ולחוקים, פיתוח מודעות לסביבה ועוד..בתחום החברתי-שת"פ,פיתוח היכולת לפעול כיחיד בקבוצה, פיתוח עזרה הדדית,פיתוח מוסר חברתי יושר וצדק,קבלת ההפסד ונצחון ועוד. בתחום הרגשי: פיתוח דימוי גוף ראלי, העצמת הדימוי העצמי החיובי, פיתוח ביטחון עצמי, פיתוח ההבעה בתנועה,סיפוק והנאה ועוד..
מטרת התוכנית:
לפתח את יכולותיו של הילד לכוון אותו כך שיצליח במה שהוא מנסה המטרה היא ההצלחה כשהילד מצליח הוא מתקדם בתחומים רבים אם במוטוריקה גסה/עדינה /התייחסות לזמן/ בעצם השקעת המחשבה בתנועה והכל בהנאה והנעה.
הנתונים בעמוד זה נדלו מתוך המרשתת ולכן לא בהכרח שהם מעודכנים