התכנית עברית לדוברי עברית נועדה לפתח ולהעמיק את הכישורים החיוניים ליצירת קשר ותקשורת עם הסביבה על-מנת להשתלב בחברה הקרובה והרחוקה. התכנית שמה דגש על הישגים נדרשים בחינוך הלשוני: האזנה ודיבור, כתיבה, קריאה וכשירות לשונית ופועלת על פי תכנית הלימודים המיועדת לבית הספר הרגיל תוך התאמה לאוכלוסיות בעלות לקויות. התכנית כוללת מטרות, יעדים, הזדמנויות למידה והערכה המותאמים לאוכלוסיות החינוך המיוחד ומאפשרת עבודה עקבית בקידום ההישגים בחינוך הלשוני.
מטרת התוכנית:
פיתוח מיומנויות בתחום השפה הדבורה והכתובה
הנתונים בעמוד זה נדלו מתוך המרשתת ולכן לא בהכרח שהם מעודכנים