התכנית המוצעת נועדה לפתח אינדיבידואל עצמאי המסוגל לדמיין את עתידו ולמקד את שאיפותיו. אינדיבידואל הלוקח אחריות על מעשיו היום, תוך הסתכלות על השפעתם ארוכת הטווח ועל עתידו, רוכש מיומנויות חיים בסיסיות וגדל להיות אזרח עצמאי כלכלית, יזם, תורם ומועיל לחברה. חלק מרכזי בתכנית כולל הכשרת מורים אשר יסייעו לתלמידיהם לפתח תמונת עתיד אינדיבידואלית. הידע המעשי אותו יקבלו המורים על מנת להעביר לתלמידים הוא: זיהוי חוזקות וכישורים, הכרות עם שוק התעסוקה וכלים מעשיים להתנהלות יעילה, כישורי יזמות, חשיפה להשכלה על תיכונית, מיומנויות ניהול פיננסי, פסיכולוגיה חיובית, ועוד.
מטרת התוכנית:
פיתוח אינדיבידואל ואזרח עצמאי מועיל לחברה
הנתונים בעמוד זה נדלו מתוך המרשתת ולכן לא בהכרח שהם מעודכנים