בתכנית זו נכיר מגוון רחב של בעלי חיים, חלקם מוכרים לנו כחיות מחמד וחלקם יהיו חדשים ומפתיעים. במסגרת המפגש עם בעל החיים נלמד בדרכים שונות ומגוונות על אורחות חייו, מוצאו, מיקומו בעולם, מאפייניו ועוד. סביב בעל החיים תתקיים פעילות שתכלול זמן של ליטוף ומגע, התבוננות, חקר וצפייה, משחקים והיכרות עם עולם הטבע והחי סביבנו. מלבד הידע והחוויה הילדים יקבלו ערך מוסף בדמות אחריות, דחיית סיפוקים, אמפתיה, רגישות לצרכי האחר, שיתוף פעולה, עזרה הדדית, ותרנות ועוד.
מטרת התוכנית:
הקניית ידע ופיתוח יכולות אישיות בדגש על אינטיליגנציה רגשית וחברתית באמצעות חשיפה לבעלי חיים.
הנתונים בעמוד זה נדלו מתוך המרשתת ולכן לא בהכרח שהם מעודכנים