בתכנית נלמד לפתוח את העיניים, לשבת על האדמה, להתפעל מהסביבה הקרובה, נעבור התנסות ממשית עם נושאי לימוד סביבתיים, נבצע תהליכי חקר ולמידה רבים בדרך קצת אחרת. בתכנית נגלה איך גדל מלפפון (לא, הוא לא נולד בסופר), נשתה תה צמחים מספירלת התבלינים שאנחנו בנינו (לא צריך לייבא תה מסין ומה זו בכלל ספירלה?), נבנה מבוץ טאבון ונאזין לקולות הציפורים.
מטרת התוכנית:
הבנת יחסי הגומלין בין האדם ובין הטבע תוך חיזוק הקשר של הילד לטבע הארץ ולנופיה ועידוד מעורבות ואחריות לשמירת הסביבה והגנת הטבע.
הנתונים בעמוד זה נדלו מתוך המרשתת ולכן לא בהכרח שהם מעודכנים