תוכנית משותפת של משרד החינוך, משרד התרבות והספורט והתאחדות הספורט לבתי הספר. התכנית הופעלה על רקע ירידה בהיקף הפעילות הגופנית של ילדי ישראל והעלייה בהיקף ההשמנה בקרב ילדי ישראל. התוכנית נועדה להגברת המודעות לחשיבות הפעילות הגופנית באמצעות הרחבת שעות הפעילות הגופנית לתלמידים בבתי הספר היסודיים בכלל ובכיתות ה'-ו' בפרט. המטרה הנה הגברת הפעילות הגופנית בביה"ס כמשפיע על צריכת פעילויות ספורטיביות כאורח חיים. הביטוי לכך הוא הגברת הרישום לחוגי ספורט ופעילות גופנית, פעילות בזמן הפנוי באופן עצמי, שינוי אורח החיים לפעיל ובריא.
מטרת התוכנית:
הגברת המודעות והחשיבות לפעילות גופנית בקרב תלמידים ותלמידות. הגדלת מספר התלמידים העוסקים בפעילות גופנית ובספורט. הגדלת מספר התלמידים העוסקים בספורט תחרותי-הישגי.
הנתונים בעמוד זה נדלו מתוך המרשתת ולכן לא בהכרח שהם מעודכנים